Відгуки про компанію Souvenir-Ka
- Наталя С.
- Карина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
при оформленні замовленя, я оплатила доставку. але на почті також платила. майте на увазі. що доставку треба оплачувати 2 рази
- Коментар продавця
Ви оформляли замовлення через Пром-оплату. Ми отримуємо кошти лише у тому випадку, якщо ви забрали замовлення. Отримуємо ми заявлену суму за товар. Чому так, ми не можемо знати.
- Коментар продавця
- Ольга Р.
- Наталья Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Ж.
- Дима П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дар'я Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія С.
