Отзывы о компании Souvenir-Ka
- Максим Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Лидия К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Марина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарне обслуговування. Дякуємо)
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Наталія К.
Суперові менажниці, дуже задоволена))
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Ирина Ж.
Купила ребёнку НОЖ-БАБОЧКУ УЖАСНОГО КАЧЕСТВА,деревянное крепление отпало сразу. Это вообще нормально такое продавать?
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук! Поламати можна будь що і це не означає, що іграшка була поганої якості. Ми продали вже тисячі іграшок по всій країні. І, чомусь, відгуки в 95% випадків позитивні. Гарного Вам дня!
- Комментарий продавца
- Андрій Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Ирина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Людмила В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ножі класні, якісні. Брали танто і бабочку. Добре сидять в руці. Гарно пофарбовано, не наклейка - Танто. Бабочка добре крутиться в руках. Комунікація з продавцем сподобалась. Оперативна відправка.
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Олена О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Євгенія Т.
Подала заявку на товар, відповіді не отримала!
Не підтвердили заявку відправили товар тоді коли він вже не потрібен- Комментарий продавца
Щиро вдячні за Ваш відгук!
- Комментарий продавца
Ви знаєте, в який час ми зараз живем. В силу того, що ми крім магазину ще займаємось і допомогою, і волонтерством, не завжди є змога перенабирати всіх, тому, в нас є розслика повідомлень з датою відправки. Ваше замовлення було відправлено на наступний день, про що Ви також мали змогу дізнатись завдяки розсилці від НП. Замовлення зберігається у Вашому відділенні від 07.04. А те, що Ви замовляєте в декількох магазинах одночасно теж Вас не прикрашає. Гарного дня! Щасти)
- Комментарий продавца
